Technologinis geografijos pamokos žemėlapis „tech“. Technologinis žemėlapis geografijos pamokai

Mygtukas aukščiau "Pirkite popierinė knyga» Šią knygą galite nusipirkti su pristatymu visoje Rusijoje ir panašias knygas dažniausiai geriausia kaina popierine forma oficialių internetinių parduotuvių Labyrinth, Ozon, Bukvoed, Chitai-gorod, Litres, My-shop, Book24, Books.ru svetainėse.

Mygtuku „Pirkti ir atsisiųsti e-knyga» Šią knygą galite įsigyti adresu elektroniniu formatu oficialioje internetinėje parduotuvėje „LitRes“, o vėliau atsisiųskite Liters svetainėje.

Spustelėję mygtuką „Rasti panašų turinį kitose svetainėse“, galite ieškoti panašaus turinio kitose svetainėse.

Ant aukščiau esančių mygtukų knygą galite įsigyti oficialiose internetinėse parduotuvėse Labirint, Ozon ir kt. Taip pat galite ieškoti susijusios ir panašios medžiagos kitose svetainėse.

Geografija, 6 klasė, technologiniai pamokų žemėlapiai, Budarnikova L.V., 2015 m.

Vadove pateikiami geografijos pamokų technologiniai žemėlapiai 6 klasėje, sudaryti pagal federalinį valstybinį švietimo standartą, LLC, orientuoti į darbą su vadovėliu ir darbo knyga T. P. Gerasimova, N. P. Nejunokova, T. A. Kartaševa, S. V. Kurčinas, nariai edukacinė sistema"Vertikalus".
Technologiniai pamokų žemėlapiai atspindi modernūs vaizdai ir veiklos formas, kurios prisideda prie vystymosi pažintinė veikla, komunikacinė kompetencija, skatinanti moksleivius vykdyti reguliavimo ir vertinimo funkcijas, formuluoti ugdomąsias ir praktines užduotis bei ieškoti jų sprendimo būdų.
Skirta geografijos mokytojams, metodinių asociacijų vadovams.

ŽEMĖS PAVIRŠIAUS VAIZDŲ TIPAI (9 val.).
VIETOS PLANAS (4 val.)
2 pamoka SKALĖ
Pamokos tipas
Pamoka išmokti naujų žinių. Seminaras

Mokytojo tikslai
Prisidėti formuojant mintis apie Žemės vaizdų tipus plokštumoje, reljefo planą; sudaryti sąlygas formuotis įgūdžiams skaityti reljefo planą, atpažinti objektus naudojant sutartinius ženklus, nustatyti atstumus tarp geografinių objektų vardine, skaitine ir tiesine skale

Švietimo ištekliai
Elektroninis vadovėlio priedas: Vietovės plano samprata

Pamokos planas
1. Kas yra svetainės planas? Sutartiniai ženklai.
2. Mastelis. Kodėl reikia masto?
3. Skaitmeninės ir vardinės svarstyklės.
4. Linijinė skalė. Skalės pasirinkimas
Ugdymo metodai ir formos
Metodai: vizualinis, iš dalies tiriamasis, praktinis, kontrolinis. Formos: individualios, priekinės

TURINYS
Įvadas
Įvadas (1 val.)
1-oji pamoka saulės sistema
Žemės paviršiaus vaizdų tipai (9 val.)
Vietovės planas (4 val.)
2 pamoka Skalė
3 pamoka Orientacija
4 pamoka
5 pamoka
Geografinis žemėlapis(5 val.)
6 pamoka Geografinis žemėlapis
7 pamoka laipsnių tinklasŽemės rutulyje ir žemėlapiuose
8 pamoka Geografinė platuma
9 pamoka
10 pamoka
Žemės sandara. Žemės kriauklės (21 val.)
Litosfera (5 valandos)
11 pamoka vidinė struktūra
12 pamoka Žemės pluta. Vulkanizmas
13 pamoka Kalnai
14 pamoka
15 pamoka
Hidrosfera (6 valandos)
16 pamoka Vandenynų dalys. Vandenynų vandenų savybės
17 pamoka
18 pamoka Požeminis vanduo
19 pamoka
20 pamoka
21 pamoka
Atmosfera (6 val.)
22 pamoka
23 pamoka
24 pamoka Vėjas
25 pamoka Debesys ir krituliai
26 pamoka
27 pamoka
Biosfera. Geografinis vokas(4 val.)
28 pamoka
29 pamoka
30 pamoka. natūralus kompleksas
31 pamoka Žemės kriauklės »
Žemės gyventojų skaičius (3 val.)
32 pamoka
33 pamoka
34 pamoka
Literatūra.

Maršrutas

geografijos pamoka 5 klasėje MBOU "Rybinobudskaya vidurinė mokykla",

davė geografijos mokytoja Ivanova L.A.

Pamokos tema_ Kelionės po Afriką

Pamokos tipas _ tyrimas ir pirminis konsolidavimas

Pamokos tikslai: Atskleisti terminų reikšmę, išmokti apibūdinti žemyno geografinę padėtį, dalyvauti diskusijoje apie žemyno gamtą, mokėti pateikti natūralių žemyno „rekordininkų“ pavyzdžių. Paaiškinkite Afrikos gamtos ir gyventojų ypatumus. Pagal testą ir žemėlapius nustatykite Afrikos gamtos ir gyventojų ypatumus. Pavadinkite ir parodykite žemėlapyje geografines ypatybes pamokos tema. Pabrėžkite specifinius žemyno gamtos bruožus.

Gebėjimas dirbti su įvairiais informacijos šaltiniais. Pabrėžkite pagrindinius teksto dalykus. Struktūruokite mokymosi medžiagą.

Mokymo technologijos:į asmenybę orientuotas ugdymas, ugdomasis ugdymas, sveikatos tausojimas, informavimas ir bendravimas, bendradarbiavimas.

Pamokoje naudojami mokymo metodai:

žodinis, vaizdinis, praktinis;

psichologijos metodai – psichikos operacijų raida: klasifikavimas ir sisteminimas, palyginimas ir apibendrinimas;

pedagoginiai metodai – organizavimo ir stimuliavimo metodai mokymosi veikla;

informavimo metodai – darbas su žemėlapiu, vadovėliu, papildoma literatūra.

Struktūriniai pamokos elementai: mokinių pagrindinių žinių, reikalingų medžiagai suvokti, atnaujinimas; temos įsisavinimas probleminio dialogo ir tyrimo procese; užduočių, skirtų motyvuoti, apibendrinti ir diferencijuoti tiriamus reiškinius, įvaldyti pažintinių problemų sprendimo būdus, atlikimas.

Planuojami mokymosi rezultatai, įskaitant UUD formavimą: vystytis loginis mąstymas; pasirinkite pramoginė medžiagašia tema sukurkite pranešimą žodžiu ir raštu.

Kognityvinis UUD: formuoti gebėjimą dirbti su informacija, su vadovėlio tekstu, atlikti loginius veiksmus savarankiškai nustatyti ir suformuluoti pažintinį visos pamokos ir atskiros užduoties tikslą.

Komunikacinis UUD: formuoti kalbėjimo veiklą, bendradarbiavimo įgūdžius, rasti bendras sprendimas, gebėjimas argumentuoti savo pasiūlymą, tarpusavio kontrolė ir savitarpio pagalba atliekant užduotį.

Reguliuojantis UUD: gebėjimo kurti gyvenimo planus, numatyti, klausytis pašnekovo, valdyti jo veiklą, priimti ir išsaugoti mokymosi užduotį formavimas; rodyti pažintinę iniciatyvą ugdymo bendradarbiaujant, bendradarbiaujant su mokytoju kelti naujus ugdymo uždavinius, rodyti iniciatyvą ir savarankiškumą; įvertinti. Teisingas žinias;

Asmeninis UUD: gebėjimo apsispręsti formavimas, valdymas sveika gyvensena gyvenimą, ugdyti empatiją, emocinį ir moralinį reagavimą, pagrįstą gebėjimo suvokti kitų žmonių jausmus ugdymu. Suprasti specifinius Afrikos gamtos ir gyventojų bruožus. Unikalios žemyno gamtos ir gyventojų skaičiaus priežasčių suvokimas

Pagrindinės sąvokos: Afrika, Sachara, Kilimandžaras, Nilas, Kongas, Nigeris, Zambezis, Viktorija, Tanganika, savana, oazė.

Per užsiėmimus

Pamokos etapas

Mokytojo veikla

Studentų veikla

UUD suformuoti sistemos veiklos požiūrio principai.

1.Laiko organizavimas

Tikslas:
mokinių motyvavimas mokymosi veiklai kuriant emocinę aplinką;

Mokytojo sveikinimo žodis:

Sveiki Mieli draugai Džiaugiuosi matydamas jus visus šios dienos pamokoje. Išsiaiškinkime, su kokia nuotaika atėjome į pamoką. Kabanti ant lentos trijų veidų vaizdas : juokinga,neutralus ir liūdnas,

Prašau jūsų spindulį pritvirtinti prie veido, kokia nuotaika šiuo metu tvyro jūsų širdyje. (groja graži muzika), kol vaikai prideda savo spindulius)

Labai ačiū, kad nuoširdžiai papasakojote apie savo nuotaiką. Ir tikiuosi, kad mūsų kelionėje švies saulė.

Sveikinimai mokytojai,

Jie prisiderina prie pamokos, psichologiškai ruošiasi bendravimui.

Psichologinio komforto principas.

UUD: asmeniškas, komunikabilus.

Tikslas – sukurti draugišką atmosferą, motyvaciją mokytis ir sukurti sėkmės situaciją.

2.Atnaujinimas

žinių

Šiandien pamokoje tęsime kelionę aplink Žemės planetą.

Norėdami pradėti, atminkite:

    Kuris žemynas yra didžiausias pagal plotą?

    Kuris ežeras yra giliausias pasaulyje?

    Kodėl Vasco da Gama garsėja?

    Kas yra finikiečiai?

    Kokias keliones keliavo finikiečiai?

Dabar pažiūrėk į ekraną....

Dialogas su mokytoju.

Atsakyk klausimą

žiūriu klipą iš animacinio filmo "Daktaras Aibolitas"
Darbas su informacija pateikiama skaidrėje, siekiant ieškoti ir paryškinti reikiamą informaciją;

Veiklos principas.

UUD: reguliavimo (problemų tiekimas mokomoji medžiaga).

Vientisumo principas.

UUD: pažinimo, reguliavimo (nepriklausomas tikslų nustatymas, planavimas, prognozavimas)

TIKSLAS: sukurti probleminę situaciją, numatyti būsimą veiklą.

3. Naujų žinių ir veiksmų būdų mokymosi etapas
Mokymosi tikslo nustatymas.

Ieškokite informacijos.

Fizinis lavinimas

Apibrėžkime mūsų pamokos temą.

Taigi, mūsų pamokos tema „Kelionė į Afriką“. Ir mes vyksime į kelionę po Afriką. (2 skaidrė)

Pagalvok, koks mūsų kelionės tikslas? (2 skaidrė) Ar manote, kad šios žinios jums pravers tolimesniame gyvenime? Užsirašykite pamokos temą į sąsiuvinį. Sužinosite: (3 skaidrė)

    Apie Afrikos gamtą.

    Apie natūralius žemyno „rekordininkus“.

    Apie gamtos kaitos modelius žemyne.

    Apie tai, kas yra oazė.

    Apie tai, kaip atrodo žmonės Afrikoje.

Turime atsakyti į pagrindinį klausimą:

Ar Afrikoje šalta?

Taigi mes pradedame savo kelionę per Afriką?

Tiesa nuo Geografinė vietažemynas.

(3 skaidrė) GP planas. 1. Matmenys.

2. Žemyną skalaujantys vandenynai ir jūros.

3. Kaimyniniai žemynai

Žemynos adresą žinome. Dabar susipažinkime su žemyno gamta.

Užduotys pagal grupes:

1 grupė - žemyno reljefo ypatybės

2 grupė – klimato ypatybės

3 grupė - Vidaus vandenys Afrika

4 grupė – Afrikos floros ir faunos ypatybės. Oazės.

5 grupė – žemyninės dalies gyventojai.

Žodis suteikiamas frakcijų atstovams.

4-os grupės pasakojimo metu mokinių pristatymai: Gorilos, Baobabas

Pailsėkim.

Gimnastika akims

Šiaurės Pietvakariai Rytai.

Judinkite akis aukštyn ir žemyn, kairėn ir dešinėn. Užmerkite akis, sumažinkite įtampą skaičiuodami iki dešimties.

Darykime veidus.

Pavaizduoti įvairių žemyne ​​gyvenančių gyvūnų veidus.

Nosies piešimas.

Pažvelkite į žemyno, salos, jūros, ekonominio regiono kontūrus. Užmerkite akis. Nosimi nupieškite objektą ore. Atidarykite akis, palyginkite su originalu.

Dažymas.

Įsivaizduokite baltus žemyno kontūrus. Psichiškai spalva skirtinga spalva natūralios teritorijosžemynas. Dažykite lėtai, be tarpų.

Apskritimas.

Įsivaizduokite didelį ratą. Pirmiausia sukite akis pagal laikrodžio rodyklę, tada prieš laikrodžio rodyklę. Tokiu atveju galite mintyse įvardyti ekonominio regiono kaimynus arba pakartoti pakrantės linija bet kuriame žemyne.

Išklausę visas žinutes, pabandykime atsakyti į pagrindinį mūsų pamokos klausimą:

Ar Afrikoje šalta?

Tikslų nustatymas.

Atsakyk klausimą

Dirbkite su fiziniu pusrutulių žemėlapiu

ir vadovėlis.

Studentas prie lentos pateikia šeimos gydytojo aprašymą.

Mokiniai žemėlapyje pažymi vandenynus ir jūras.

Darbas su atlaso žemėlapiu.

Informacijos gavimas iš vadovėlio teksto ir papildomos (mokytojo išplatinta informacija).

Kiekvienos grupės atstovas atsako prie lentos, parodydamas reikalingus objektus. Mokiniai pažymi juos k / kortelėmis.

Užduokite papildomų klausimų.

Atlikite pratimus

Bando atsakyti į klausimą

Suformuluokite savo

nuomonę ir ją pagrįsti.

Veiklos principas. UUD: komunikacinis, pažintinis, reguliacinis (mokinių dėmesio, monologinės kalbos ugdymas; palankios domėjimosi atmosferos kūrimas; loginių įgūdžių formavimo darbas: analizė, palyginimas, apibendrinimas, samprotavimo grandinių konstravimas).

TIKSLAS: ugdyti gebėjimą taikyti naujas žinias.

UUD: reguliacinis (numatyti, klausytis pašnekovo, gebėjimas reikšti savo požiūrį).

kognityvinis: formuoti gebėjimą dirbti su informacija, su vadovėlio tekstu.savarankiškai atlikti logines operacijas ...

Komunikabilus
Reguliavimo UUD
būti iniciatyviems mokydamiesi bendradarbiavimo

TIKSLAS: sukurti probleminę situaciją, suaktyvinti turimas žinias.

4. Scenos informacija apie namų darbai

P.22. Qp.119, Pažymėkite kontūrinis žemėlapis geografines ypatybes

Pasirinktinai kurkite kryžiažodžius tema „Afrika“

Įrašas d / z.

5. Tirto konsolidavimo, apibendrinimo ir sisteminimo etapas

1. Kokia yra Afrikos sritis?

2. Kokių vandenynų dalį jūros skalauja Afriką?

3. Koks vardas aukščiausia viršūnėžemynas?

5. Ežerų čempionai?

6. Kodėl žemyne ​​tvyro karštas klimatas? Kaip jis keičiasi atsižvelgiant į atstumą nuo pusiaujo?

7. Kas yra vijokliai?

8. Kaip vadinamos tropinės Afrikos stepės?

9 Kas yra oazė?

Kam išoriniai ženklai Ar galite atskirti afrikietį nuo europiečio?

Atsakyk klausimą

TIKSLAS: sukurti probleminę situaciją, suaktyvinti turimas žinias.

Asmeninis: motyvacijos formavimas

Reguliavimo: tikslo nustatymas, kontrolė (veiksmo rezultato palyginimas su standartu)

pažinimo: analizė, sintezė.

6. Debrifingo etapas

Pamokos įvertinimas

7. Refleksijos stadija

šiandien sužinojau... (10 skaidrė)
tai buvo įdomu…
buvo sunku…
Aš nusipirkau...
Aš išmokau…
davė man pamoką visam gyvenimui...
Aš norėjau…

Mokiniai žodžiu pasakoja apie pamokoje įgytas žinias ir įgūdžius. .

Reguliuojantis UUD: suvokti save kaip savo mokymosi varomąją jėgą, gebėjimą įveikti kliūtis ir save koreguoti.

Geografijos pamokos 9 klasėje technologinis žemėlapis

11/27/14 Geografijos mokytojas: Ševčenka T.N.

Pamokos tema: Kuro ir energijos kompleksas. Naftos ir dujų pramonė .

Planuojami ugdymo rezultatai

tema

Metasubjektas

Asmeninis

1. Alyvos paskirties išmanymas ir dujų pramonė.

1. Gebėjimas apdoroti statistinę medžiagą.

1. Bendravimo įgūdžiai.

2. Kiekvienos iš pramonės šakų ypatybių išmanymas.

2. Gebėjimas atrinkti ir reitinguoti teminę medžiagą.

2. Bendravimo kultūra.

3. Naftos ir dujų pramonės geografijos išmanymas

3. Gebėjimas skaičiuoti kokybės rodiklius.

3. Bendradarbiavimas

4. Gebėjimas dirbti su kartografiniais teminės informacijos šaltiniais

4. Gebėjimas dirbti su interneto ištekliais.

Pagrindinės pamokoje nagrinėjamos sąvokos yra dujų pramonė, naftos pramonė, transportavimas vamzdynais.

Pamokoje naudojamų IKT priemonių tipas – pristatymas

Organizacinė struktūra pamoka

Pagrindiniai pamokos etapai; uždaviniai, kuriuos įgyvendinus bus pasiekti numatyti rezultatai

Mokytojo veikla

Studentų veikla

1 etapas - ORGANIZACIJOS . 1. Reikalavimų mokiniams iš edukacinės veiklos atnaujinimo organizavimas.

2. Sąlygų vidiniam įtraukimo į ugdomąją veiklą poreikio atsiradimui sudarymas.

Klasės pasirengimo tikrinimas;

Tvirtinimas nėra;

Mokinių dėmesio organizavimas; Bendrosios pamokos paskirties ir jos įgyvendinimo plano atskleidimas;

Mokytojo sveikinimas;

Pareigūno ataskaita;

Pasirengimo pamokai savikontrolė;

2 etapas – motyvacinis.

muzikinissveikinimas (V. Vysockio daina apie Tiumenės geologus)

3 etapas – atnaujinimas.

1. Esamų žinių aktualizavimas, veikimo metodai naujomis sąlygomis.

2. Savanoriško dėmesio ir atminties ugdymas.

Dialogo skatinimas – klausimai (subjektyvios mokinių patirties atnaujinimas).

Įrodykite, kad kuro ir energijos kompleksas yra visos ekonomikos pagrindas;

Ką reikia žinoti norint atlikti šią užduotį?

Jie prisimena anksčiau išnagrinėtą medžiagą, susijusią su klausimo formulavimu.

Jie prisimena, kokių žinių jiems trūksta.

Jie siūlo, kur ir kaip jų gauti.

4 etapas – tikslų nustatymas.

1.Refleksinių įgūdžių, skirtų nustatyti ribą tarp žinių ir nežinojimo, formavimas.

2. Edukacinės veiklos pažintinių motyvų formavimas: įgyti žinių apie naftos ir dujų pramonės plėtrą mūsų šalyje.

„Konfliktinės“ medžiagos pristatymas, kuriant pasirengimą ateities veiklai (schemos „Rusijos kuro gamybos dinamika 1990-2012 m.“, „Rusijos dalis pasaulio kuro atsargose ir gamyboje“):

Kaip galima paaiškinti tokią angliavandenilių gamybos dinamiką?

Kokį prieštaravimą pastebite? Kas nustebino?

Rodo iniciatyvą.

Suformuluokite euristinius klausimus.

Pripažinkite būsimos veiklos tikslą.

5 etapas – planavimas.

1. Problemos sprendimo veiksmų turinio ir sekos nustatymas.

2. Verslo bendravimo kultūros ugdymas.

3. Kiekvieno mokinio gebėjimo dalyvauti grupiniame darbe formavimas.

Siūlymas patiems studentams sudaryti šių pramonės šakų studijų planą.

Grupinis darbas.

Būsimos veiklos plano sudarymas, naujų žinių įgijimui reikalingų priemonių parinkimas (vadovėlio tekstas, diagramos, diagramos, atlaso žemėlapiai)

6 etapas – naujos temos mokymasis.

1.Teorinio mąstymo pagrindų formavimas.

2. Kiekvieno mokinio gebėjimo dalyvauti grupiniame darbe formavimas.

Skatina mokinius teorinis tyrimas klausimas.

Skatina visus vaikus aktyviai dalyvauti paieškos veikloje.

Suformuluoja bendrus klausimus:

Ką naujo išmokome?

Kokie veiksmai padės mums išspręsti mokymosi problemą?

Jis siūlo šiuo klausimu sugalvoti sudėtingesnių užduočių:

1. Pradėkite pradėti.

2. Būti geologu yra pašaukimas

3. Tiumenės srities žmonės-legendos.

Aptarkite problemą grupėse.

Aptikti modelius, sudaryti veiklos planą:

Pramonės šakų ypatumai;

Pagrindinės angliavandenilių žaliavų gamybos sritys;

Naftos ir dujų transportavimas;

Pramonės šakų plėtros problemos ir perspektyvos;

Pristatyti savo darbo rezultatus prie kortelės;

Studentų pasirodymai su įdomių žinučių apie Berezovskio lauko atradimą, apie neįprasti žmonės Tiumenija, apie Yu.G. Ervi.

7 etapas – naujų žinių įtvirtinimas

Naujų žinių pritaikymas naujoje situacijoje.

Siūlo nustatyti naftos ir dujų pramonės plėtros perspektyvas apskaičiuojant Rusijos teritorijos išteklių prieinamumą.

Jie pagal formulę apskaičiuoja kokybinius rodiklius ir suformuluoja išvadą apie Rusijos ekonomikos perspektyvas.

8 etapas – atspindys.

Gebėjimo objektyviai įvertinti savo pažangos siekiant pamokos tikslo matą formavimas.

Siūlo prisiminti pamokos temą ir tikslus, susieti su darbo planu ir įvertinti savo tikslą asmeninis skatinimas visos klasės tikslui ir sėkmei.

Jie nustato užsibrėžto tikslo ir veiklos rezultatų atitikimo laipsnį: įvardija pamokos temą ir uždavinius, pažymi sunkius ir labiausiai patikusius pamokos epizodus, išsako vertybinius sprendimus. Nustatykite, kiek pažengėte link savo tikslo.

9 etapas – namų darbai.

Idėjos apie atotrūkį tarp kuro žaliavų vartojimo ir gamybos vietų Rusijoje bei šios žaliavos eksporto reikšmę formavimas.

Siūlo ir aptaria kintamąjį d / z, priklausomai nuo studentų interesų ir mokymo lygio.

Priskyrimai pagal parinktis (neprivaloma)

1 var - t - žymėjimas naftos ir dujų baseinų žemėlapyje, nurodantis kiekvienos provincijos rangą.

2 variantas – didžiausių indėlių sąrašo sudarymas ir jų priklausymas didžiausioms įmonėms.

3 var - t - žymėjimas ant naftos ir dujotiekių c / c, nurodant jų pavadinimą, pradžios datą, pumpuojamo produkto kiekius.


▫ Ačiū!
▫ Labas vakaras! Dalyvavimas mokyklos, miesto mokslinėse konferencijose, nuotolinis mokymasis, prezentacijų kūrimas vaikams, darbas su skaitmeniniu mikroskopu.... yra mano mokinių užklasinė veikla.
▫ - Ar jautiesi? Aplink pavasarį Žalias laukimo jaudulys Ir nesuprantamas troškimas Ji išsiliejo ore. „Klausykite, visa tai yra apgaulė, juokingi poetų išradimai. Kas iš to, kaip rezultatas, mums? Nesvarbu pavasaris ir vasara - Supranti, pavasarį aš kvėpuoju lyg kitaip susijaudinęs klaidžiojau po namus, Ir galvoju, kas man nutiko! - Tikriausiai beriberis Valgykite vaisius, atsibuskite vėliau, o gal tai nuo mimozų, atsargiai su alergija. - Labai džiaugiuosi pavasariu Ir jaučiu jo sūkurį, Spindulių šilumą, planetų judėjimą, Ir dieną, ir naktį sapne. - Nemušk galvos, galvok geriau apie atlyginimą arba išgerk alaus su sielvartu. Ir kalbėti apie tai užtenka Mes nesuprantame svetimo pasaulio – Kiekvienas turi savo mentalitetą. Bet oras alsuoja pavasariu Ir tai yra pagrindinė realybė! Petras Davydovas 6056349-a1238795 Labas vakaras, Ninočka! Tai pirmoji Maskvos raktažolė, o pas mus vis dar yra sniego pusnys ir minusinė temperatūra! Ačiū, kad apsilankėte mano puslapyje, mano ištikimas draugas! Atsiprašau, kad negaliu tinkamai atsakyti į tavo nuostabius komentarus, tai mane negailestingai išmeta iš portalo
▫ Žinoma, politika! Pavyzdžiui, valstybės politika švietimo srityje. Yra tiek daug dalykų – klausysi ir galva purtysis. Iš naujų ir iš prisistatymų. Nuo skrydžio, taip sakant, kažkieno minčių ir kažkieno svajonių išsipildymo. Per prizmę, vėlgi, taip sakant, objektyvios tikrovės. Kodėl gi ne pedagoginio portalo tema? Pavyzdžiui: likvidavimas švietimo įstaigos Karelijoje. Čia nereikia skųstis - čia skelbiami `darbai`! Tinklo viešumas kartais taip suklaidina kai kuriuos tvarkykles, kad jie net pradeda slėptis nuo pranešimų. Taigi tai veikia! Tinklo viešinimas įjungtas! Arba paimkime, pavyzdžiui, religiją. Kodėl nepadiskutavus jos ir jos šalininkų sambūvio mus supančiame pasaulyje temomis? Nėra jokios priežasties nediskutuoti. Ir priežastys neviešinti (jei kas neprisimena - tada Rusijoje yra žodžio laisvė. Konstitucijoje įtvirtinta teisė, taip)) - priežastys neviešinti to, kurio `pagrindai` tiriami, esmė ir esmė mokyklos ir ne tik. Ir dar daugiau: kai kurie tikrai nori, kad tai būtų studijuojama ilgai... Visą mokyklos gyvenimą! - Kodėl? - Štai kodėl! - Bet... Kaip taip?! - Štai taip! Kodėl gi nepadiskutavus iškeltų tikslų aktualumo ir realaus šių „pareiškimų“ įgyvendinimo, ar ne? Tai įdomu! Tai yra ant pagrindinio Rusijos Federacijos įstatymo ribos! Tai, sakyčiau, yra mūsų visų pilietinė pareiga – vertinti savo egzistenciją per įstatymų prizmę... tiesa? O skundai dėl gyvenimo? Tai visiškai natūralu: žmonės nori gyventi normaliai, bet štai, paimkite tai stiliumi 'Na, mes norėjome geriausio... O dar kažkas pasirodė, kaip visada...'. Ar yra priežastis skųstis? Kodėl nėra?! Taigi jie dalijasi skaudu – tarp mūsų visuomenės piliečių. Taigi be galo nuostabu, kad yra kur, yra kažkas ir yra ką pasakyti.
Įkeliama...Įkeliama...